Продажба на кашу ореви Whatsapp: +33756859924

titlu
Продажба на кашу ореви Whatsapp: +33756859924
regiunea
Chișinău
Postat
10.05.2018
  • Anunțul
  • Comentariu
descriere
Ние им се обраќаме на сите што сакаат да купат кашу ореви за да не контактирате. Ќе им ставиме на располагање повеќе од 50000 тони сурови ореви. Ние сме технички и финансиски поддршка на селските задруги на производители на кашу од неколку африкански земји како Брегот на Слоновата Коска, Бенин, Нигерија, Танзанија, Гана и многу други. Имајте на ум дека ова се ореви со многу добар квалитет. Трговците, извозниците и преработувачите, пишете ни за секое купување ореви од кашу, според вашите средства. Продажната цена на оревите се дефинира по тестот за квалитет кој се изведува секоја година. Но, таа варира од 0,45 до 1,525 евра за килограм. Ние работиме врз основа на синергија на дејствување, предвидливост и еднаквост. Напишете ни на е-поштата: farabdelassouma@gmail.com
    • votul curent: 0
    • total voturi: 0
  • 172 Vizionări
Lipsesc comentarii
Adaugă comentariu
Numele dvs *
Titlu *
Mesaj *
Intră
Utilizator
Parolă
Ați uitat parola? Reamintește